01 05
Przygotowalnia

Podstawą prawidłowo wykonanych opakowań jest projekt graficzny, to on sprawia że państwa produkt będzie się wspaniale prezentował. Zaprojektujemy państwa opakowania od podstaw!

Aby zapewnić opakowaniom prawidłową kolorystykę, używamy certyfikowanych proofów cyfrowych, drukowanych na maszynach EPSON SureColor P5000. Każdy proof posiada certyfikat FOGRA39.

Ostatnim etapem w przygotowalni jest wyświecenie form drukowych. Dysponujemy naświetlarką KODAK Achieve Plattesetter, która gwarantuje najwyższą jakość w technologii Ctp.

01 05
02 05
Druk offsetowy

Przemysłowa odmiana druku płaskiego, w której obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na podłoże. Offset jest jedną z najczęściej stosowanych technik druku. Na powstanie odbitek składają się cztery podstawowe barwy: cyan, magenta, yellow, black.

Podstawę naszego parku maszynowego stanowią maszyny formatu b2 znanych marek na świecie Heidelberg i Shinohara. Drukujemy na podłożach od 0,04 do 0,8mm. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zapewnić państwu najwyższą jakość druku i krótki termin realizacji. Aby opakowania miały zawsze prawidłową kolorystykę i powtarzalność druku, używamy nowoczesnych systemów densytometrycznych i spektrofotometrycznych. Uszlachetnienie opakowania sprawia, że jego wygląd jest niepowtarzalny oraz poprawia się jego wytrzymałość. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy zastosować na Państwa produktach różne formy uszlachetnienia. Oferujemy lakier dyspersyjny, oraz UV w matowym lub błyszczącym wykończeniu. Opakowania możemy zabezpieczać różnymi typami foli.

02 05
03 05
Sztancowanie

Proces sztancowania polega na separacji opakowań drukowanych z pełnego arkusza. Posiadamy precyzyjne maszyny w formacie b2 dające możliwości wykonania zlecenia w krótkim terminie.

Proces sztancowania to nie tylko separacja użytków, ale także możliwość wykonania różnego rodzaju tłoczeń. Na opakowaniach dla przemysłu farmaceutycznego wykonujemy tłoczenia brajla.

03 05
04 05
Klejenie

Klejenie jest ostatnim etapem, który należy wykonać aby zakończyć proces produkcji. Podczas pracy używamy precyzyjnych maszyn dających możliwość klejenia do 6 punktów. Każde opakowanie trafiające na klejarkę, posiada kody pomagające utrzymać czystość linii.

Opakowania poddawane są skrupulatnej kontroli, polegającej na wstępnym zatwierdzeniu produktu, weryfikacji w trakcie procesu i pobraniu próbek przez dział kontroli jakości. W końcowym etapie produkty pakujemy w opakowania zbiorcze, które etykietujemy i wysyłamy do Klienta.

04 05
05 05
Falcowanie

Proces falcowania ulotek to nic innego jak złożenie wydrukowanych materiałów do wskazanego formatu.

Od wielu lat specjalizujemy się wykonywaniu zleceń dla przemysłu farmaceutycznego. Zlecone prace falcujemy używając papierów o różnej gramaturze. Aby zachować czystość linii produkcyjnej nasze maszyny wyposażone są czytniki kodów.

05 05
Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.
Zamknij