01 06
Inpharm Sp. z o.o.

Jakość świadczonych przez Drukarnię MaxPrint usług oraz terminowość w pełni zaspokajają nasze oczekiwania.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonywanych zleceń. Obsługa jest kompleksowa i staranna, a wykonywane materiały dobrej jakości. Kontakt z firmą przebiega bez zakłóceń, a zamówienia realizowane są niezwłocznie. Drukarnia MaxPrint jest jednym z naszych wieloletnich Partnerów.

01 06
02 06
PharmaVita

Współpracujemy z Drukarnią Maxprint od wielu lat.

Przez ten czas zawsze mogliśmy liczyć na terminowe realizacje. Cenimy indywidualne podejście do klienta oraz przejrzyste zasady współpracy. Doświadczeni pracownicy wspierają nas na każdym etapie począwszy od przygotowania projektu graficznego po dostawę. Obsługa klienta przebiega na najwyższym poziomie

02 06
03 06
BoboQ Tea & Cofe

Rzetelność, profesjonalizm i znajomość tematu.

Terminowość, wysoka jakość oraz sposób podejścia do klienta to coś czego oczekujemy od drukarni. Są niezawodni, każde zamówienie realizują zawsze na czas. Polecam!!!

03 06
04 06
Vetoquinol

Z drukarnią Max-Print współpracujemy już od kilkunastu lat.

Zamawiamy w niej ulotki do naszych produktów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług drukarni. Zamówienia są na czas, prawidłowo wykonane. Obsługa klienta jest na wysokim poziomie – miłe Panie, Viola i Agnieszka, zawsze służą pomocą i szybko reagują na nasze zapytania. Bardzo dobrze znają nasze produkty co znacznie ułatwia komunikację.

04 06
05 06
Geulincx

Z przyjemnością możemy polecić firmę MaxPrint, jako profesjonalną drukarnię.

Zlecone prace wykonywanie są rzetelnie i terminowo. Obsługa Klienta jest bardzo miła, uprzejma i kompleksowa co świadczy o dużym profesjonalizmie drukarni .

05 06
06 06
White dot design

W drukarni Max-Print drukuję wysokiej jakości ulotki farmaceutyczne.

Są one wykonane starannie i terminowo. Polecam tę drukarnię!

06 06
Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.
Zamknij