Max Print — niezrównana jakość i profesjonalizm w drukowaniu opakowań

 

Potrzebujecie Państwo skorzystać z usług profesjonalnej drukarni? Bardzo często czas wykonania druku ma ogromne znaczenie. Dlatego nie warto dalej szukać. Drukarnia Łódź Max Print to lider wśród drukarni internetowych. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia dzięki możliwości złożenia zapytania poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Skontaktujemy się z Państwem i na podstawie wyceny przedstawimy Państwu szczegóły oferty.

 

Działamy w branży poligraficznej od ponad trzydziestu lat. W związku z tym mamy pewność, że dzięki znakomitej wiedzy technicznej i zaawansowanym technologiom, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty na opakowania jednostkowe w Łodzi. Wybierając naszą drukarnię, macie Państwo gwarancję, że opakowania jednostkowe to produkty o najwyższej jakości wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Max Print.

Siedziba drukarni Max-Print

Drukarnia internetowa Łódź — gwarancja najwyższej jakości


Wyróżnia nas pracowitość, uczciwość i pełna odpowiedzialność za zadania, których się podejmujemy. Wszystko to sprawiło, że zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów. Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1990 roku, więc mamy wieloletnie doświadczenie. Cały czas aktualizujemy ofertę naszej drukarni i szukamy nowych rozwiązań. W ten sposób staramy się spełniać oczekiwania zarówno dotychczasowych, jak i nowych kontrahentów. Jesteśmy w stanie zrealizować zarówno niskonakładowe, jak i wysokonakładowe zamówienia, a nowoczesny sprzęt pozwala nam zachować precyzję i dokładność w każdym szczególe i na każdym etapie produkcji. 


Poza tym stawiamy na zrównoważony rozwój i technologię. Dwa systemy zarządzania (ISO 9001 i ISO 14001), które wprowadziliśmy do naszej firmy w 2018 roku, sprawiają, że druk odbywa się w ekologicznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości. Dlatego jeżeli jesteście Państwo zainteresowani drukiem opakowań, jako producent stworzymy dla Państwa produkty, które nie tylko spełnią wszelkie wymogi bezpieczeństwa, ale także wyróżnią się na półce.


Druk opakowań w Łodzi — szybko, łatwo i bez komplikacji


Mimo że nawiązujemy współpracę z wieloma branżami, specjalizujemy się w druku produktów skierowanych przede wszystkim do sektora farmaceutycznego. W ramach naszych usług możecie Państwo zamówić zarówno opakowania farmaceutyczne, ulotki medyczne, jak i etykiety samoprzylepne. Oferujemy także opakowania jednostkowe, które są idealnym rozwiązaniem dla firm, które oczekują oryginalnych opakowań stanowiących wizytówkę marki.

Dzięki naszemu doświadczeniu i stosowaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość druku opakowań w Łodzi, dbałość o każdy detal podczas procesu produkcji, a także dotrzymywanie terminu realizacji zamówienia.


W Max Print druk opakowań Łódź jest szybki, łatwy i bezproblemowy od początku do końca. Nasza drukarnia online umożliwia składanie zapytania z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej — skontaktujemy się z Państwem, aby przedstawić wycenę i uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia.


Internetowa drukarnia opakowań Łódź — dlaczego warto wybrać Max Print?


Drukarnia Gorzów Max Print to przede wszystkim:

  • szeroki wybór produktów — od opakowań jednostkowych, przez etykiety samoprzylepne, po ulotki medyczne;
  • pełna personalizacja — każdy klient może samodzielnie zadecydować o parametrach produktu, czyli jego wielkości, sposobu klejenia, kolorystyce oraz ewentualnych uszlachetnieniach;
  • konkurencyjne ceny — zapewniamy najwyższą jakość w przystępnej cenie;
  • szybka realizacja zamówień — cenimy Państwa czas, jak własny.

Ponadto zrealizujemy zarówno standardowe, jak i te nietypowe zamówienia. Możemy także zaproponować Państwu wykonanie takich produktów jak opakowania farmaceutyczne z tłoczeniem w alfabecie Braille’a. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani etykietami, to są one drukowane na najwyższej jakości papierze samoprzylepnym, folii samoprzylepnej lub papierze etykietowym. Dzięki temu nawet po kilku miesiącach wydrukowany tekst będzie czytelny i wyraźny, a etykieta trwała.


Zaufaj profesjonalistom — drukarnia Łódź Max Print


Dzięki naszym unikalnym umiejętnościom i doświadczeniu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Max Print zapewni wsparcie dla biznesu dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi na każdym etapie produkcji.

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.
Zamknij