Ścieżka projektowania opakowań w drukarni Maxprint

Jedną z usług, które oferuje drukarnia Maxprint jest projektowanie opakowań. Zasady, których przestrzegamy, pozwalają nam uzyskać projekt, który jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz także spełnia wymagania klienta. W tym artykule przedstawiamy etapy projektowania opakowań w naszej drukarni.

Etapy projektowania opakowań

Proces projektowania opakowań kartonowych rozpoczyna się, gdy klient składa zamówienie w naszej drukarni. Na początku dokładnie wysłuchujemy potrzeb klientów oraz ich wytycznych dotyczących układu graficznego. Mogą nam Państwo podać swoje propozycje wymiaru, kolorystyki, stylistyki czy motywów przewodnich, albo zaufać naszemu doświadczeniu.

Następnie wykonujemy projekt w najnowszym profesjonalnym oprogramowaniu, wdrażając wytyczne klienta. Na tym jednak nasza praca się nie kończy. W ostatnim etapie projektowania wysyłamy projekt opakowania do akceptacji, Generujemy unikalną tabelę kontrolną do projektu zawierającą szczegółową specyfikację (kolorystyki, formatu pracy, nazwy i rodzaju produktu). Aby zachować bezpieczeństwo produktów, opakowania podczas etapu projektowania są oznaczane kodami. Na życzenie klienta możemy wytworzyć wersję próbną opakowania i wysłać ją do państwa akceptacji.

Drukowanie opakowań według projektu klienta

Klienci z różnych branż niejednokrotnie przesyłają nam własne projekty opakowań z kartonu. Przed przystąpieniem do druku dokładnie je sprawdzamy. Jeśli jakieś rozwiązanie zaproponowane przez zamawiającego może się nie sprawdzić, wychodzimy z własną propozycją.

Wysyłając do nas własny projekt, mogą Państwo mieć pewność, że doświadczeni specjaliści zweryfikują poprawność wykonania, wymiary produktu, jakość grafiki, kolorystykę itp. Traktujemy klientów uczciwie. Jeśli jakiś element może zostać usunięty lub zastąpiony bez negatywnego wpływu na jakość, ale z oszczędnością dla zamawiającego, informujemy o tym i proponujemy wdrożenie alternatywnych rozwiązań. Jeżeli projekt spełnia wszystkie normy, możemy przystąpić do produkcji. Na życzenie klienta możemy wykonać prototyp opakowania, na którym naniesiemy wszystkie stosowane w drukarni formy zabezpieczeń kodami.

Podsumowanie

Drukarnia Maxprint oferuje między innymi usługi projektowania opakowań. Przestrzegamy ścisłych zasad, aby finalny projekt nie tylko wyglądał atrakcyjnie wizualnie, ale także spełniał wymagania klienta. Proces projektowania opakowań zaczyna się od dokładnego wysłuchania potrzeb klienta i jego wytycznych. Następnie, przy użyciu najnowszego profesjonalnego oprogramowania, tworzymy projekt i wysyłamy próbkę klientowi do zatwierdzenia. Jeśli projekt nie spełnia oczekiwań, wprowadzamy niezbędne zmiany. Poza tym weryfikujemy projekty opakowań dostarczone przez klientów.

Drukujemy nie tylko opakowania farmaceutyczne, lecz także znajdujące zastosowanie w innych branżach. Zapraszamy do składania zamówień!

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.
Zamknij